InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Wciąż możesz kupić program naszej najbardziej innowacyjnej linii, czyli InsERT nexo PRO lub przejść na niego z dotychczasowego systemu Insertu aż 70% taniej. Oferta skierowana jest do firm oraz biur rachunkowych. 
  2. Połącz kilka okazji podczas Black Week e-commerce! W dniach 21-30 listopada 2022 możesz otrzymać programy do kompleksowego zarządzania sprzedażą w internecie. Kup Subiekta nexo PRO lub przejdź na niego z innej wersji tego programu i odbierz vendero oraz Sello za darmo. Jeśli korzystasz już z Subiekta nexo PRO lub jesteś użytkownikiem Subiekta nexo/GT i nie chcesz dokonywać upgrade'u, vendero i/lub Sello możesz kupić w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.
  3. Przedłużamy promocję Zostań PRO! Jeszcze do 30 listopada 2022 możesz kupić program linii InsERT nexo PRO lub przejść na niego z dotychczasowego systemu Insertu za 30% ceny. Oferta skierowana jest do firm oraz biur rachunkowych.
  4. Dostępne jest już multimedialne szkolenie Rachmistrz GT krok po kroku. Dzięki niemu można szczegółowo dowiedzieć się, jak najefektywniej korzystać z funkcji programu oraz poznać wszystkie jego możliwości. Użytkownicy Rachmistrza GT mogą kupić szkolenie o połowę taniej. Wystarczy, że przy zakupie skorzystają z kodu rabatowego, który trafił do nich mailem.
  5. POS - interfejs dotykowy to moduł dostępny w Subiekcie nexo oraz Subiekcie nexo PRO. Posiada wszystkie możliwości Subiekta w uproszczonej formie, dostosowanej do specyfiki ekranów dotykowych. Może być wykorzystywany zarówno na komputerach z ekranem dotykowym, jak i na stanowiskach POS, na których zainstalowano Subiekta nexo/nexo PRO. Praca z modułem jest prosta, intuicyjna i nie wymaga szkolenia pracowników z pełnej obsługi Subiekta. Przekonaj się sam – aktywuj POS - interfejs dotykowy na 1 miesiąc za darmo, na dowolnej liczbie stanowisk, bez żadnych kosztów i zobowiązań. 

PI m

insert45

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:8
Wczoraj:69
W tygodniu:358
W miesiącu:159
Ogólnie:236008

  • Twoje IP: 100.24.118.144
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

2
Online

sobota, 03, grudzień 2022 03:56