InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Nie przegap letniej promocji Insertu! W lipcu programy finansowo-księgowe oraz zestawy dla biur rachunkowych kupisz aż o ⅓ taniej, a do tego otrzymasz multimedialne szkolenie gratis. Dodatkowo w niższej cenie możesz nabyć także rozszerzenia o kolejne stanowiska i podmioty. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę na aplikacje Portal Biura (dla biur rachunkowych) i zarezerwuj.pl.
  2. Zapraszamy na nowy kanał z poradami na YouTubie. Nasi konsultanci przygotowali krótkie filmowe porady odpowiadające na pytania najczęściej zadawane przez użytkowników.
  3. Więcej lekcji z nowymi, praktycznymi zagadnieniami, bardziej funkcjonalne menu, prostsza nawigacja i lepsza oprawa audio – to najważniejsze zmiany wprowadzone w szkoleniach InsERT nexo krok po kroku.
  4. Po raz kolejny InsERT otrzymał wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Tytuł przyznawany jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym brandom obecnym na polskim rynku.
  5. zarezerwuj.pl to aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzona z myślą o potrzebach wielu różnych branż. Dzięki intuicyjnemu terminarzowi błyskawicznie dodasz do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone na miejscu, a Twoi klienci zyskają możliwość dokonania szybkiej rezerwacji z dowolnego miejsca.

PI m

insert45

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:74
Wczoraj:119
W tygodniu:866
W miesiącu:3617
Ogólnie:196603

  • Twoje IP: 35.174.62.102
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

3
Online

niedziela, 25, lipiec 2021 14:52