InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Portal Biura, czyli wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym, jest już w sprzedaży. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo.
  2. Portal Biura to wygodna aplikacja webowa, będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. Jest w pełni zintegrowana z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo.
  3. zarezerwuj.pl to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online. Dzięki intuicyjnemu panelowi błyskawicznie dodasz do systemu rezerwacje telefoniczne, internetowe czy złożone bezpośrednio na miejscu, z kolei Twoi klienci zyskają możliwość łatwej i szybkiej rezerwacji z dowolnego miejsca.
  4. Od 1 października 2020 zmienią się ceny Abonamentu na aktualizacje programów: Subiekt GT powyżej 3 stanowisk, Gestor GT powyżej 3 stanowisk i Gratyfikant GT powyżej 30 pracowników.
  5. Zostaliśmy Partnerem TEB Edukacja. Słuchacze szkół policealnych, zlokalizowanych w 46 polskich miastach, będą kształcić się w dziedzinie księgowości i rachunkowości korzystając z programów InsERT. W ten sposób wspieramy edukację specjalistów poszukiwanych na rynku pracy.

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:18
Wczoraj:99
W tygodniu:388
W miesiącu:2229
Ogólnie:165084

  • Twoje IP: 3.235.105.97
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

2
Online

piątek, 25, wrzesień 2020 05:18