InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Milion – tyle sprzedanych licencji ma już na koncie InsERT. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.
  2. InsERT nexo PRO to znacznie więcej możliwości dla Twojego biznesu. Zamień swój system InsERT GT na nexo PRO - w maju zrobisz to aż 80% taniej. W prezencie otrzymasz multimedialne szkolenie krok po kroku z obsługi nowego programu, a w przypadku upgrade'u do Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy. 
  3. Zostań PRO! i już dziś dołącz do grona zadowolonych użytkowników nowoczesnych systemów dla firm oraz biur rachunkowych linii InsERT nexo PRO. Do 31 maja 2024 te wielokrotnie nagradzane programy kupisz od 50 do aż 70% taniej. 
  4. Nowy moduł Gratyfikanta nexo/nexo PRO: Oddelegowani już w sprzedaży. Dzięki niemu sprawnie rozliczysz wynagrodzenia pracowników oddelegowanych do pracy za granicą.
  5. Zamień swój system InsERT GT na bardziej nowoczesny program InsERT nexo PRO aż 80% taniej. W prezencie otrzymasz multimedialne szkolenie krok po kroku do swojego nowego programu (regularna cena szkolenia to nawet 349 zł netto, w zależności od programu), a w przypadku przejścia na Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy.

insert45

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:11
Wczoraj:43
W tygodniu:339
W miesiącu:1160
Ogólnie:273526

  • Twoje IP: 3.215.16.238
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

2
Online

sobota, 18, maj 2024 02:33