InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Skorzystaj z promocji Zostań PRO! i kup system InsERT nexo PRO lub przejdź na niego 50% taniej. Jeśli korzystasz już z programów InsERT, to po dokonaniu upgrade'u otrzymasz w prezencie multimedialne szkolenie krok po kroku z nowego programu, a w przypadku przejścia na Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy. Promocja trwa od 2 do 31 maja 2023.
  2. HRA Star Award to konkurs organizowany w ramach konferencji Strategie HR, która odbędzie się w dniach 17-18 maja 2023 w Warszawie. Do udziału w zmaganiach zgłosiło się wiele firm z całej Polski, w tym InsERT, któremu udało się awansować do wąskiego grona finalistów.
  3. Możesz sprzedawać więcej i lepiej obsługiwać klientów, a w efekcie znacznie zwiększyć przychody swojej firmy. Jak? Wykorzystaj do tego Gestora nexo PRO, program, z którym usprawnisz i zautomatyzujesz sprzedaż oraz polepszysz komunikację z klientami. W marcu kupisz go nawet 70 proc. taniej, a gdy kupisz lub przejdziesz na Subiekta nexo PRO – Gestora nexo PRO otrzymasz w prezencie.
  4. Wraz z wyjściem wersji 44. zmieniły się minimalne oraz zalecane wymagania systemowe dla linii InsERT nexo. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
  5. Zapewnij klientom swojego biura obsługę na najwyższym poziomie. InsERT nexo PRO to sprawdzone i wielokrotnie nagradzane programy dla biur rachunkowych. Teraz możesz przejść na nie z obecnych systemów InsERT lub kupić je do 50% taniej.

PI m

insert45

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:48
Wczoraj:89
W tygodniu:193
W miesiącu:2159
Ogólnie:247985

  • Twoje IP: 3.237.16.173
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

1
Online

środa, 31, maj 2023 18:06