InsERT

Aktualności firmy InsERT S.A. - lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw
  1. Dokumenty firmy to usługa, dzięki której pracownicy mogą szybko wysyłać ważne dokumenty (np. w formie plików PDF czy zdjęć) do przedsiębiorstwa, a dział księgowy dokonywać ich automatycznego odczytu podczas wprowadzania do programu (OCR). Doskonale sprawdza się również jako narzędzie wspierające pracę zdalną. Usługa przeznaczona jest dla użytkowników Rachmistrza i Rewizora nexo/GT.
  2. Zostań PRO i oszczędzaj! Kupując program InsERT nexo PRO w dniach 22-30 listopada 2021 otrzymasz drugi produkt gratis. Sprawdź szczegóły promocji w ramach Black Week.
  3. Od 1 stycznia 2022 zmienią się ceny Abonamentów na aktualizacje do programów InsERT. Zmiana dotyczy Abonamentów do systemów InsERT nexo/PRO, InsERT GT oraz za dodatkowe stanowiska, pracowników i podmioty w programach InsERT nexo. Ceny Abonamentów za dodatkowe stanowiska i pracowników do InsERT GT pozostaną bez zmian.
  4. Oprogramowanie Subiekt nexo PRO zostało wyróżnione w plebiscycie Najlepsze Produkty dla MSP organizowanym przez „Gazetę Finansową”. Tytuł Turbina Polskiej Gospodarki 2021 oznacza, że program sprzedażowy został uznany za narzędzie, które skutecznie wspiera działalność małych i średnich firm.
  5. Zostań PRO i pracuj z najbardziej innowacyjnymi systemami Insertu! Do 31 grudnia 2021 możesz skorzystać z promocyjnych cen i zaoszczędzić nawet 78 proc. kosztów. Zmień swój program na PRO i dostosuj go do swoich indywidualnych potrzeb. Dodaj własne rozwiązania, spersonalizuj wygląd i skonfiguruj tak, by jak najlepiej służył do zarządzania Twoją firmą lub biurem rachunkowym.

PI m

insert45

Do końca roku pozostało:

ODWIEDZINY

Dzisiaj:66
Wczoraj:83
W tygodniu:615
W miesiącu:2312
Ogólnie:209617

  • Twoje IP: 52.23.219.12
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

2
Online

niedziela, 28, listopad 2021 21:34